Pompy Pomorze - Produkty - Pompy Pomorze

Przejdź do treści

Menu główne:

Home     Kontakt   
POMPY POWIERZCHNIOWE I HYDROFORY IBO
Główną domeną naszej działalności są różnego rodzaju pompy. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują nowoczesne, sprawdzone i niezawodne pompy do wody, zbudowane na podzespołach pochodzących od wiodących na rynku producentów.
Dbając o zadowolenie naszych Klientów oferujemy pompy bardzo ciche, które doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych i rolnictwie. Proponujemy pompy małe i kompaktowe do zakładów produkcyjnych i na działki. Wszystkie nasze urządzenia są ściśle dopasowane do rosnących wymagań współczesnego użytkownika.
POMPY GŁEBINOWE IBO
Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują pompy głębinowe. Swoim Klientom oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, wszechstronne i niezawodne produkty, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w domach jednorodzinnych, jak również mniejszych i większych gospodarstwach rolnych.

Dostępne u nas urządzenia wyróżniają się niezwykłą trwałością, solidnością i starannością wykonania, a także funkcjonalnością i niezawodnością w działaniu. Oferowane przez nas pompy głębinowe są idealnie dopasowane do potrzeb współczesnego użytkownika. Gwarantujemy, że nasze urządzenia zapewnią Państwu bezawaryjną pracę przez naprawdę długi czas.
POMPY OBIEGOWE IBO
Pompy umożliwiają zastosowanie mniejszych średnic przewodów i swobodniejsze ich prowadzenie. Małe przekroje i krótsza instalacja pozwalają na mniejszą pojemność zładu, a tym samym mniejszą bezwładność i wraz z szybkim obiegiem medium wywołanym przez pompy umożliwiają regulację ilościową i jakościową instalacji.
Wszystkie nasze pompy są wyprodukowane w Polsce. Objęte są 24 miesięczną gwarancją. Gwarancja jest realizowana na zasadzie Door to Door. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce.
Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
 
HTML Editor - Full Version
Punkt Handlowy
ul. Morska 455

81-002 Gdynia
tel/fax: 58 523 98 86
kom: 505 977 990
mail: handel@delta.pomorze.pl
 
 
HTML Editor - Full Version
P.H.U. Delta
Osiedle XXX-lecia PRL 108
84-351 Nowa Wieś Lęborska
 
HTML Editor - Full Version
Biuro
tel/fax: 58 523 98 86
mail: biuro@delta.pomorze.pl
 
HTML Editor - Full Version
Marketing
tel: 505 173 990
mail: prychert@delta.pomorze.pl
 
HTML Editor - Full Version
Serwis
tel: 505 173 991
mail: rkotlewski@delta.pomorze.pl
 
Copyright Sławomir Durkalec 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego